| Weight | 6.2450 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31.50 × 13.60 × 4.50 in |
| Caliber | 22 ARC |
| FireArm | No |
| Barrel Length | 16.10" |
| Twist | 1:7 |
| UPC | 810148627508 |
| MPN | 28B940CSG |
| Brand | CMMG |
CMMG 28B940CSG Dissent 22 ARC 16.10″ 6061-T6 Aluminum
$1,386.99
3 in stock






Reviews
There are no reviews yet.