| Weight | 6.3000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31.20 × 14.80 × 4.30 in |
| Caliber | 22 ARC |
| FireArm | No |
| Barrel Length | 16.10" |
| Twist | 1:7 |
| UPC | 810148627492 |
| MPN | 28B940CMB |
| Brand | CMMG |
CMMG 28B940CMB Dissent 22 ARC 16.10″ 6061-T6 Aluminum
$1,386.99
1 in stock






Reviews
There are no reviews yet.