| Weight | 8.8000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 46.50 × 9.00 × 2.00 in |
| Barrel Length Range | 20" to 20.99" |
| Barrel Length | 20" |
| FireArm | yes |
| Caliber | 30-30 Win |
| UPC | 844234239610 |
| MPN | CA2907 |
| Brand | Cimarron |
Cimarron CA2907 1894 Short Rifle 30-30 Win 20″
$1,554.99
Out of stock






Reviews
There are no reviews yet.