The Draco tactical pistol features a 30+1 capacity, hardwood handguards and AK sights
Century Arms HG7596N Draco 7.62x39mm 30+1 6.25″ Threaded Barrel, Black Anodized Receiver, Black Polymer Grip
$863.99
99 in stock
| Weight | 0.0000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.00 × 0.00 × 0.00 in |
| Capacity | 30+1 |
| Weight Range | 4 lbs to 4.99 lbs |
| FireArm | yes |
| Barrel Length Range | 6" to 6.99" |
| Caliber | 7.62x39mm |
| Grips | Black Polymer |
| Barrel Length | 6.25" |
| Weight | 4.85 lbs |
| Sights | Adj Post Front/Fixed Rear |
| UPC | 787450848252 |
| MPN | HG7596N |
| Brand | Century |






Reviews
There are no reviews yet.