| Weight | 0.0000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.00 × 0.00 × 0.00 in |
| FireArm | yes |
| OAL | 42.75" |
| Capacity | 4+1 |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber | 30-06 Springfield |
| Action | Bolt |
| Barrel Length Range | 22" to 22.99" |
| Weight | 7.10 lbs |
| Twist | 10" |
| UPC | 023614863571 |
| MPN | 036034226 |
| Brand | Browning |
Browning 036034226 X-Bolt 2 Speed Carbon Fiber 30-06 Springfield 4+1 22″ Ovix Camo
$2,429.99
22 in stock






Reviews
There are no reviews yet.