Top off your next build with this RESOLUTE Mk4 Upper Group. Chambered, this upper group is a staple for any collection and comes ready to pair with the AR15 lower group of your choice.
CMMG 30B12BBAB Resolute MK4 300 Blackout 16.10″, Armor Black, M-LOK Free-Float Handguard for AR-Platform
$860.99
Out of stock
| Weight | 4.7650 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31.30 × 4.80 × 3.30 in |
| Receiver Finish | Black Armor Cerakote |
| Handguards | M-LOK Free-Float |
| Handguard Finish | Armor Black |
| Barrel Length Range | 16" to 16.99" |
| FireArm | No |
| Barrel Length | 16.10" |
| Caliber | 300 Blackout |
| UPC | 810097502420 |
| MPN | 30B12BBAB |
| Brand | CMMG |






Reviews
There are no reviews yet.