The Grand Power SP9A3 9mm Luger pistol features a 5.50″ barrel; M-LOK handguard; thread protector; integrated Iron sights; 1913 Picatinny rail on receiver and rear Picatinny rail for brace. Includes three 30rd magazines.
Grand Power 197892004787 Stribog SP9A35S 9mm Luger 30+1 8″ Flat Dark Earth
$1,159.99
11 in stock
| Weight | 0.0000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.00 × 0.00 × 0.00 in |
| Caliber | 9mm Luger |
| Capacity | 30+1 |
| Sights | Iron Sights |
| FireArm | yes |
| Barrel Length Range | 5" to 5.99" |
| Grips | FDE Polymer |
| Barrel Length | 5.50" |
| Safety | Ambidextrous Safety Lever |
| Action | Semi-Auto |
| UPC | 197892004787 |
| MPN | 197892004787 |
| Brand | Grand Power |






Reviews
There are no reviews yet.