Fiocchi Defense Dynamics Low Recoil 12 Gauge 2.75″ 1 Buck Shot 10 Per Box/ 25 Cs
Fiocchi 12LE9P Defense Dynamics Low Recoil 12Gauge 2.75″ 1Buck Shot 10 Per Box/25 Case
$10.99
1000 in stock
| Weight | 0.8000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 4.10 × 2.60 × 1.90 in |
| Gauge | 12 Gauge |
| Shot Size | 1 Buck |
| Length | 2.75" |
| Muzzle Velocity | 1150 fps |
| HazAir | Yes |
| FireArm | No |
| Rounds Per Box | 10 |
| Boxes Per Case | 25 |
| UPC | 762344713205 |
| MPN | 12LE9P |
| Brand | Fiocchi |






Reviews
There are no reviews yet.