Grand Power Stribog 10mm Auto, roller delayed blowback; MIL-Spec trigger; Glock magazine compatible; thread protector; iron sights; ambidextrous safety lever and PDW Tailhook brace. Includes three magazines.
Grand Power 810091157152 SP10A3 Stribog 10mm Auto 20+1 8″ Black Threaded Barrel, Black Aluminum Picatinny Rail Receiver, Black Polymer Grip, Thread Protector
$1,359.99
25 in stock
| Weight | 8.8150 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 19.50 × 12.00 × 4.30 in |
| Sights | Iron Sights |
| Capacity | 20+1 |
| FireArm | yes |
| Barrel Length | 8" |
| Grips | Black Polymer |
| Barrel Length Range | 8" to 8.99" |
| Safety | Ambidextrous Safety Lever |
| Action | Semi-Auto |
| Caliber | 10mm Auto |
| UPC | 810091157152 |
| MPN | 810091157152 |
| Brand | Grand Power |






Reviews
There are no reviews yet.