| Weight | 0.0000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.00 × 0.00 × 0.00 in |
| Casing Material | Brass |
| HazAir | Yes |
| FireArm | No |
| Bullet Type | Boat Tail Hollow Point |
| Caliber | 6mm ARC |
| Boxes Per Case | 10 |
| Rounds Per Box | 20 |
| Bullet Weight | 105 gr |
| UPC | 818778024315 |
| MPN | 6ARC105BTHPA20 |
| Brand | AMMO INCORPORATED |
Ammo Inc 6ARC105BTHPA20 Compete 6mmARC 105gr Boat Tail Hollow Point 20 Per Box/10 Case
$31.99
Out of stock






Reviews
There are no reviews yet.