| Weight | 7.4000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 31.70 × 9.20 × 2.80 in |
| Gauge | 28 Gauge |
| Chokes Included | 5 |
| FireArm | yes |
| Barrel Length | 26" |
| Capacity | 2rd |
| Barrel Length Range | 26" to 26.99" |
| Action | Break Open |
| UPC | 810113111674 |
| MPN | ATIGKOF28SVY |
| Brand | ATI |
ATI Cavalry Compact 28 Gauge Break Open 2rd 26″, 5 Ext. Chokes
$400.99
Out of stock






Reviews
There are no reviews yet.