| Weight | 10.8000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 43.30 × 10.70 × 4.20 in |
| Barrel Length Range | 18" to 18.99" |
| FireArm | yes |
| Barrel Length | 18" |
| Caliber | 22 LR |
| UPC | 761226090793 |
| MPN | SSL22UT |
| Brand | Magnum Research |
MAG SSL22UT SWITCHBOLT 22LR 18 LUTHAR BLK
$717.99
1 in stock






Reviews
There are no reviews yet.