| Weight | 0.0000 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 0.00 × 0.00 × 0.00 in |
| Twist | 1:8" |
| FireArm | No |
| Barrel Finish | Black Nitride |
| Caliber | 5.56x45mm |
| Barrel Material | Steel |
| Barrel Length | 16" |
| UPC | 819644027584 |
| MPN | ATI15MS556ML15 |
| Brand | ATI |
ATI ATI15MS556ML15 5.56x45mm 16″ Black Nitride Barrel
$279.99
Out of stock






Reviews
There are no reviews yet.