Chambered in 9mm, this pistol upper is completely built and ready to be put on a lower. Includes a Bolt Carrier Group.
TacFire BU9MM4 Pistol Upper Assembly 9mm Luger 4″ Black Nitride Barrel 7075-T6 Aluminum Black Anodized Receiver M-LOK Handguard for AR-Platform
$211.99
Out of stock
| Weight | 3.2300 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20.30 × 3.20 × 3.10 in |
| Sights | Optic Ready |
| Caliber | 9mm Luger |
| Receiver Finish | Black Anodized |
| Barrel Length | 4" |
| FireArm | No |
| Barrel Finish | Black Nitride |
| Handguard Finish | Black |
| Barrel Length Range | 4" to 4.99" |
| Handguards | M-LOK |
| UPC | 729205520242 |
| MPN | BU9MM4 |
| Brand | TacFire |






Reviews
There are no reviews yet.