| Weight | 8.7500 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 46.60 × 9.10 × 3.80 in |
| Capacity | 3+1 |
| Barrel Length | 24" |
| FireArm | yes |
| Barrel Length Range | 24" to 24.99" |
| Caliber | 6.5 PRC |
| UPC | 015813282437 |
| MPN | 28243 |
| Brand | Mossberg |
Mossberg 28243 Patriot 6.5 PRC 3+1 24″ Synthetic Stock
$490.99
7 in stock






Reviews
There are no reviews yet.