| Weight | 3.5800 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 14.20 × 5.90 × 2.00 in |
| FireArm | yes |
| Barrel Length Range | 4" to 4.99" |
| Barrel Length | 4.75" |
| Caliber | 22 LR |
| UPC | 844234129966 |
| MPN | PPP22LR |
| Brand | Cimarron |
Cimarron PPP22LR Pistolero 22 LR 4.75″ Blued
$488.99
3 in stock






Reviews
There are no reviews yet.